Ücret ve Sosyal Haklar

  • Şirketimizin ücret ve yan haklar politikasını, global danışmanlık firması tarafından yapılan piyasa araştırmalarından faydalanarak oluşturuyoruz. Her yıl ücretleri gözden geçiriyor ve ücret paketlerinin piyasa ile rekabet edebilir düzeyde kalmasına ve şirket içindeki dengeleri gözeterek adil olmaya özen gösteriyor ve yüksek performansı ödüllendirmeyi hedefliyoruz.
  • Yüksek performansı, çalışanın pozisyonuna ve kademesine göre belirlenen oranlarda Watsons performans ikramiyesi ile ödüllendiriyoruz.
  • Mağaza çalışanlarımıza, güzellik danışmanlarımıza, dağıtım merkezi ekiplerimize ve yöneticilerine kendi mağazaları veya ekipleri için verilen hedefler doğrultusunda belirlenen primleri düzenli olarak veriyoruz. Tüm çalışanlarımıza yol ve yemek yardımı sağlıyoruz.
  • Ayrıca çalışanlarımıza evlilik, doğum vb. özel durumları ile yılbaşı, bayram vb. özel günlerde ek yardımlar, hediyeler, Ramazan ayında özel paketlerden oluşan diğer sosyal yardımlardan yararlanma imkanı sunuyoruz. Pozisyonun gerekliliği ve kademesine göre çalışanlarımıza şirket aracı, cep telefonu ve özel sağlık sigortası imkanı sağlıyoruz. Belirli konulardaki başarılı çalışmaları çeşitli ödüllerle destekliyoruz.
  • Tüm çalışanlarımıza mağazalardaki alışverişlerinde personel indirimi uyguluyoruz.