Güncel Fırsatlar


Rexona Instagram Yarışması Katılım Koşulları

- Rexona #yariyoldabirakmam Instagram yarışması 07.06.2017 ve 07.07.2017 tarihleri arasında https://www.instagram.com/watsonsturkiye/  adresinde bulunan Watsons Türkiye Resmi Instagram Hesabı üzerinden gerçekleştirilecektir.

- Yarışma 5 hafta boyunca her Çarşamba günü https://www.instagram.com/watsonsturkiye/ resmi Instagram hesabından görsel olarak paylaşılacak sorular ile sürecektir.

- Yarışmaya 5 hafta boyunca her Çarşamba günü @watsonsturkiye Instagram hesabından paylaşılan soruların cevaplarını yorum olarak bırakan  kişiler katılma hakkı kazanacaktır. 

- Haftalık olarak yayınlanan sorulara doğru cevabı ya da doğru cevaba en yakın cevabı veren ilk kişi o haftanın kazananı olacaktır.

- İlgili haftanın kazananı her Cuma günü @watsonsturkiye Instagram hesabından açıklanacaktır.

- 5 haftanın kazananları A Milli Erkek Basketbol Takımı hazırlık kampına giderek A Milli Erkek Basketbol Takımı ile tanışma hakkı kazanacaktır. 

- Yarışmayı kazanan kişiler https://www.instagram.com/watsonsturkiye/ Instagram hesabından duyurulacaktır. 

- Bir kişi yarışma dönemi boyunca sadece 1 kez ödül kazanabilmektedir.

- Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel telefonları,bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Instagram platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.

- Yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutacaktır.

- Watsons Türkiye, Rexona Türkiye ve Standby Agency çalışanları yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmeyecektir. 

- Katılımcı verdiği cevabın kendisine ait olduğunu kabul ve taahhüt eder. 

- Katılımcı, kendisinden başka izin almadığı hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi paylaşamaz.

- Ödül kazanana ayrıca, yarışmaya sunduğu telefon veya e-mail adresinden iletişime geçilerek ulaşılacaktır, bilgi teyidi yapılacaktır.

- Başvuru süresinde başvurmayan ya da katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebiyle ödül kazananlara veya finalistlere ulaşılamaması ve benzeri yaşanacak aksaklıklardan Watsons Türkiye, Rexona Türkiye ve Standby Agency sorumlu tutulamaz.

- Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz.

- Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak kabul etmiş sayılır.